Návody k použití

Jak funguje Catalog Injector

Proč vznikl Catalog Injector?
Cílem systému Catalog Injector je usnadnit registraci Vašich stránek do obecných katalogů. V systému jsou předvyplňovány položky registračních formulářů jednotlivých katalogů a jejich původně zdlouhavé vyplňování je otázkou několika málo vteřin.

Má vůbec smysl registrovat do tolika katalogů?
V oblasti registrace do katalogů se lidé dělí na dva nesmiřitelné tábory. Jedna strana tvrdí, že registrace do katalogů je zbytečná a že je lepší cílený linkbuilding. Druhá strana tvrdí, že registrace do katalogů je nutností. Rozhodně se dají tvrzení obou táborů shrnout do poučky: "Registrací do katalogů se nic nezkazí, stále je to jedna z nejlevnějších variant linkbuildingu (tvorby zpětných odkazů)." Navíc s využitím systému Catalog Injector ušetříte čas strávený nad registrací do katalogů.

Kolik ušetřím času, když použiju Catalog Injector?
Běžná ruční registrace jednoho webu do katalogu trvá asi 2 minuty. S pomocí Catalog Injectoru se registrace jednoho webu do katalogu radikálně sníží na cca. 30 vteřin. Registrace do 100 katalogů tedy může místo trvat 2-3 hodin jen 50 minut.

Proč se musím registrovat?
Registrace je nutná pro přístup ke katalogům a slouží jako ochrana proti spam robotům. Navíc registrace umožňuje každému uživateli pod svým účtem mít vlastní nastavení, každý uživatel tak má přehled o svých projektech a seznamech katalogů, do kterých již provedl registraci svého webu. Registrace nového účtu je možná zde.

Kolik máte katalogů?
Nejsme majiteli ani správci jednotlivých katalogů. Katalogy jsou pod správou vlastních administrátorů. Naše služba Catalog Injector jen zprostředkovává a usnadňuje čas strávený na registrací (předvyplňuje registrační formuláře). Doba schválení vložení odkazu je závislá na administrátorech a pohybuje se zpravidla mezi 1-14 dnů. Aktuální seznam katalogů je k dispozici v sekci Seznam katalogů. Seznam katalogů je pravidelně aktualizován a doplňován o nové katalogy a naopak nefunkční katalogy jsou ze systému vyřazeny.